Piekļuve vietnei

Aizmirsi savu paroli?
 Balsot!
Любимая марка автомобиля

 

 Dalieties ar draugiem!
Vai jums patīk publicētais materiāls? Kāpēc jūs to nedalīsit ar draugiem, raksta pievienošana sociālajām grāmatzīmēm ir ļoti vienkārša, vienkārši noklikšķiniet uz tālāk redzamajām ikonām!

Reklāma

Honda EV-Ster konceptauto

Ievietots: work
04 февраль 2023 16:55
167
Honda Tokijas autoizstādē prezentēja elektrisko konceptauto Honda EV-Ster. Mūsdienās globālajā autobūves nozarē vēlme pēc videi draudzīguma liecina par labu gaumi. Neskatoties uz to, ir kritēriji, pēc kuriem elektromobiļi joprojām ir zemāki par konkurentiem ar benzīna dzinējiem. Tas neietver uzlādes laiku.

Tas ir tikai pluss, ja garā ceļojumā var atrast laiku atpūtai, uzkodām un pat veselīgam miegam. Galvenais elektrisko automašīnu trūkums ir to blāvums, vienmuļība, kaislības trūkums. Mēģinot atrisināt tieši šo problēmu, Honda speciālisti radīja EV-Ster konceptu. Jaunuma dizains atšķiras no iepriekš demonstrētajiem Micro Commuter un AC-X konceptiem, kas liecina, ka ražošanas uzņēmums zondē augsni, meklējot optimālo stilu savām turpmākajām izstrādnēm, kas paredzētas masveida ražošanai. Runājot par šova auto Honda EV-Ster, šīs koncepcijas galvenais uzdevums ir parādīt, ka patiesi sporta auto radīšana nav utopija. Aizmugurējo riteņu piedziņas rodsters, kas izgatavots ar daudzām oglekļa šķiedrām, ir ārkārtīgi kompakts. Tā garums ir tikai 3570 mm. Samazinot automašīnas svaru, ir uzlabota tā vadāmība, un ievērojami palielinājies kreisēšanas diapazons. Izstrādātājiem izdevās sasniegt stabilu jaudas rezervi - 160 kilometrus ar vienu uzlādi. Koncepcija paātrina “aust” tikai piecās sekundēs. Lai jaunums iegūtu sportiskumu, tajā iesaistītas divas ļoti interesantas inovatīvas tehnoloģijas. Vispirms ir TLS stūrēšana, kas pazīstama no AC-X un Micro Commuter koncepcijām. Ierastās stūres vietā automašīnai ir divas kursorsviras. Automašīnu testa braucēji apgalvo, ka ar TLS sistēmu aprīkotās sporta automašīnas “atved” automašīnas ar tradicionālo “stūri” apmēram 3 sekundes no apļa. Otrā tehnoloģija ļauj kustības laikā pielāgot vairākus transportlīdzekļa parametrus (ieskaitot piekares darbību un dzinēja jaudu). Iepazītais navigācijas sistēmas displejs ar interneta pieslēgumu ir papildināts ar ekrānu, kas reāllaikā parāda automašīnas sistēmu parametrus. Pagaidām nav skaidrs, vai ir paredzēts, ka EV-Ster nonāks masveida ražošanā, taču neviens nešaubās, ka tieši šādā veidā tiks radīti Honda jaunie sporta automobiļi. Tas ļaus braucējam trasē justies kā situācijas saimniekam, vienlaikus rūpējoties par apkārtējo vidi. Taču, lai kāds būtu jaunais auto, tam agri vai vēlu būs nepieciešama riepu montāža, riteņu remonts vai, piemēram, riteņu pulverkrāsošana, īpaši, ja atceraties, kādā stāvoklī ir mūsu ceļi.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Atgriezties

Vietnes sadaļa: LV / Autozinas

Mēs arī iesakām:
Mazda 3 hečbeka testa brauciens Atsvaidzinātā Mazda 3 apvieno sporta automašīnas īpašības un pilnīgi praktisku ikdienas hečbeku, kuru, iespējams, vēlaties izmantot katru dienu. Šis automobilis ir viens no labākajiem šīs japāņu markas modeļiem, un zemāk mēs jums pateiksim, kāpēc.

Lexus GX pēc atjaunināšanas sāka vākt priekšpasūtījumus Iepriekšējā Lexus GX reforma, ko modelis piedzīvoja 2019. gadā, ienesa ne tik daudz izmaiņu. Faktiski tika nomainīta radiatora reste, optika un salons. Tagad auto ir saņēmis daudz plašāku atjauninājumu, kas skāra arī dzinēju līniju un pieejamo opciju sarakstu. Pārskats par šo jauninājumu ir pieejams tālāk.

ELVA piešķir balvas par labākajām elektriskajām koncepcijām ES ELVA (Electric Vehicle Architecture) projekts kopā ar Āhenes Universitātes IKA (Automotive Engineering Institute) ir izvēlējies trīs konceptuālo elektrisko transportlīdzekļu projektus, kurus gandrīz pilnībā varētu īstenot 2013. gadā.

Atklāta Mercedes-Benz EQS pacelšanas specifikācija Jaunais Mercedes-Benz EQS tiek gaidīts ar nepacietību visā pasaulē. S klases līnija ilgu laiku nav saņēmusi labu sitienu pa dupsi, kas pilnībā atgrieztu sēriju starptautiskās autobraucēju kopienas godībā un cieņā. Nu, acīmredzot, mēs gaidījām brīdi, kad vācu rūpes tomēr ķērās pie lietas.

Nissan domāja par jaunu elektromobili Nissan droši var attiecināt uz vienu no elektrisko transportlīdzekļu struktūras pionieriem, jo tā Leaf modelis jau sen ir sevi pierādījis kā populāru elektromobili. Tomēr laiks iet, un konkurenti nav aizmiguši, un uz šī fona japāņi domāja par jaunu modeli, kam būtu jāpaplašina uzņēmuma sastāvs.

Lietotāju komentāri:
Komentāri, izmantojot sociālo tīklu VKontakte:
VK komentāru widget

Materiālu atkārtota izdrukāšana un kopēšana no mūsu resursa ir atļauta tikai ar norādi uz aktīvu indeksētu hipersaiti uz mūsu vietni!