Piekļuve vietnei

Aizmirsi savu paroli?
 Balsot!
Любимая марка автомобиля

 

 Dalieties ar draugiem!
Vai jums patīk publicētais materiāls? Kāpēc jūs to nedalīsit ar draugiem, raksta pievienošana sociālajām grāmatzīmēm ir ļoti vienkārša, vienkārši noklikšķiniet uz tālāk redzamajām ikonām!

Reklāma

ELVA piešķir balvas par labākajām elektriskajām koncepcijām

Ievietots: work
29 декабрь 2022 04:36
152
ES ELVA (Electric Vehicle Architecture) projekts kopā ar Āhenes Universitātes IKA (Automotive Engineering Institute) ir izvēlējies trīs konceptuālo elektrisko transportlīdzekļu projektus, kurus gandrīz pilnībā varētu īstenot 2013. gadā.

 Lai izpētītu un izstrādātu inovatīvu kompakto elektrisko transportlīdzekļu arhitektūru, ELVA un IKA organizēja metu konkursu par labāko kompaktā elektromobiļa dizainu. Dalībniekiem tika lūgts izveidot konceptauto ar četriem riteņiem, akumulatora ietilpību 75-125 litri un salonu, kas paredzēts 4-5 pasažieru pārvadāšanai. Dizaina un tehnoloģiju ekspertu žūrija izskatīja iesniegtos projektus, pēc tam tika atlasīti seši labākie darbi dalībai konkursa otrajā kārtā. Turklāt autoriem tika dots uzdevums pielāgot jēdzienus mūsdienu tehnoloģiskajām realitātēm. Otrajā posmā projektos bija jāiekļauj pilnībā izstrādāta visu transportlīdzekļa sastāvdaļu un mezglu tehniskā dokumentācija, kas bija jāizstrādā neatkarīgi vai jāizvēlas atbilstoši konceptauto deklarētajiem parametriem.

 Rezultātā kopvērtējumā uzvarēja spāņu dizainers Horhe Bioska ar savu "worm-e" konceptu, savukārt Kabuki koncepti itāļa Enriko Gato un Renault Bugaboo L?szl? Fogarasi banka? no Ungārijas dala otro vietu. Uzvarētāji savā starpā sadalīs naudas balvu 10 000 eiro. Nākamajā ES ELVA projekta posmā virtuāli tiks uzbūvēti trīs konceptauto, kurus atbalsta Fiat, Renault un Volkswagen. Katrs no uzņēmumiem būs atbildīgs par kādu no projektiem. Rezultāti plašākai sabiedrībai tiks prezentēti 2013. gadā. Tikmēr projekta oficiālajā mājaslapā elva-project.eu var apskatīt sešas koncepcijas, kas iekļuva finālā. ELVA ir Eiropas mēroga pētniecības projekts, ko finansē septiņi līdzīgi domājoši uzņēmumi, kas ir ieinteresēti elektrisko transportlīdzekļu dizaina izstrādē. Ja jūs interesē šī tēma, šeit jūs varat uzzināt daudz vairāk interesantu lietu no elektrisko transportlīdzekļu pasaules.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Atgriezties

Vietnes sadaļa: LV / Autozinas

Mēs arī iesakām:
Exeed zīmols plāno sākt pilnīgu elektrifikāciju Ķīniešu zīmols Exeed ir paziņojis, ka drīzumā tā pilnībā veiks savu modeļu elektrifikāciju. Atgādinām, ka Exeed ir Chery zīmola īpašnieks, kas ir labāk pazīstams nekā uzņēmums, kam tas pieder. Pats jaunums nāca pēc Šanhajas auto izstādes, kur tika izstādīti mūsu laika inovatīvākie notikumi.

Haval H9 visaptveroši atjaunināts Ķīnā Ķīniešu krosovers Haval H9 tiek pārdots nedaudz vairāk nekā trīs gadus, un tas jau ir spējis pulcēt daudz autobraucēju, kurus vieno ideja iegūt budžeta automašīnu ar daudzām ērtām iespējām. Tajā pašā laikā modeļa izstrādātāji regulāri atjaunina savu ideju, kas norāda uz viņu tālejošiem nākotnes plāniem.

Maxlider būvēs sešu riteņu Ford Bronco Slaveno Ford Bronco apvidus automobili pēdējā laikā ir vajājuši daudzi tūninga ateljē. Tāpēc Maxlider nolēma atdzīvināt leģendāro krosoveru un pilnīgi jaunā lomā. Automašīna saņems uzreiz sešus riteņus, kā arī pilnībā pārveidotu balstiekārtu, kurai pēc autoru idejas mašīnu vajadzētu pārvērst par īstu visurgājēju.

Sedans Kia K3 ir ievērojami atjaunināts Viens no Dienvidkorejas koncerna flagmaņiem nesen saņēma grandiozu atjauninājumu. Mēs runājam par Kia K3, kura jaunā versija jau ir pieejama tās dzimtajā Korejā. Pēc uzņēmuma vadītāju domām, automašīna Eiropā parādīsies līdz vasaras sākumam, tāpēc iepriekš var pasūtīt iepriekš, jo tā ir pieejama no daudziem oficiālajiem izplatītājiem.

Renault Twingo saņēma īpašu Urban Night versiju Autoražotājam Renault ir sava veida apsēstība ar miniatūrām automašīnām. Tātad Renault Twingo, kas ir mazākais piecu durvju zīmols Eiropā, ir arvien mazāk pieprasīts. Neskatoties uz visu, uzņēmums nolēma izlaist zūdošajam automobilim īpašu versiju ar nosaukumu Urban Night, kurai ir stilīgs dizains un pāris jaunu benzīna dzinēju.

Lietotāju komentāri:
Komentāri, izmantojot sociālo tīklu VKontakte:
VK komentāru widget

Materiālu atkārtota izdrukāšana un kopēšana no mūsu resursa ir atļauta tikai ar norādi uz aktīvu indeksētu hipersaiti uz mūsu vietni!