Piekļuve vietnei

Aizmirsi savu paroli?
 Balsot!
Любимая марка автомобиля

 

 Dalieties ar draugiem!
Vai jums patīk publicētais materiāls? Kāpēc jūs to nedalīsit ar draugiem, raksta pievienošana sociālajām grāmatzīmēm ir ļoti vienkārša, vienkārši noklikšķiniet uz tālāk redzamajām ikonām!

Reklāma

Jeep Wrangler pāriet uz hibrīdu Eiropā

Ievietots: work
11 сентябрь 2022 09:24
1113
Jaunais Jeep Wrangler kļūs par hibrīdu Eiropas tirgū. Tā pastāstīja Jeep ģenerālmenedžeris, kurš arī uzsvēra autobūves nozares pārejas uz videi draudzīgākiem transporta veidiem nozīmi. Tālāk apskats par 2022. gada jaunumu, kas pircējiem piedāvās ļoti labu auto par saprātīgām izmaksām.
Automašīnas spēkstaciju attēlo 2,0 benzīna četrinieka ar turbokompresoru ar 272 ZS simbiozi. un 400 N*m. griezes momentu, kā arī vienīgais elektromotors ar atdevi 120 kW. Tajā pašā laikā ir uzlādējams akumulators, ko var izmantot kā vilkmes akumulatoru.

Papildus tehniskajiem parametriem izstrādātāji investēja arī hibrīda dizainā. Modelis saņēma jaunu režģi, drosmīgu optiku un ļoti ievērojamu vieglmetāla disku komplektu. Tas viss kopumā izskatās ļoti, ļoti forši, par to var pārliecināties paši, apskatot pievienotās fotogrāfijas.
Jeep Wrangler parādīšanās tirgū ir paredzēta 2022. gada septembra beigās. Šajā gadījumā automašīnai vienlaikus jāparādās izstāžu zālēs Vācijā, Lielbritānijā un Francijā. Kas attiecas uz citiem pasaules reģioniem, tad tur Wrangler savas benzīna tradīcijas pagaidām nemainīs.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Atgriezties

Vietnes sadaļa: LV / Autozinas

Mēs arī iesakām:
Skoda Kodiaq ir piedzīvojis vēl vienu modeli Skoda regulāri atjaunina savu modeļu klāstu un to regulāri atjaunina. Un tagad viens no uzņēmuma flagmaņiem, Skoda Kodiaq krosovers, ir ticis atjaunināts, kas saņēma ne tikai kosmētiskas izskata izmaiņas, bet arī pāris dzinējus un citas patīkamas inovācijas.

Renault Twingo saņēma īpašu Urban Night versiju Autoražotājam Renault ir sava veida apsēstība ar miniatūrām automašīnām. Tātad Renault Twingo, kas ir mazākais piecu durvju zīmols Eiropā, ir arvien mazāk pieprasīts. Neskatoties uz visu, uzņēmums nolēma izlaist zūdošajam automobilim īpašu versiju ar nosaukumu Urban Night, kurai ir stilīgs dizains un pāris jaunu benzīna dzinēju.

Atklāta Mercedes-Benz EQS pacelšanas specifikācija Jaunais Mercedes-Benz EQS tiek gaidīts ar nepacietību visā pasaulē. S klases līnija ilgu laiku nav saņēmusi labu sitienu pa dupsi, kas pilnībā atgrieztu sēriju starptautiskās autobraucēju kopienas godībā un cieņā. Nu, acīmredzot, mēs gaidījām brīdi, kad vācu rūpes tomēr ķērās pie lietas.

Bentley Continental GT3 izmantos biodegvielu Izskatās, ka sacīkšu automašīnām un sporta automašīnām ir paredzētas lielas izmaiņas. Pēc vāciešiem no Porsche briti no Bentley pāriet uz biodegvielu. Mēs runājam par jaunāko sērijveida automašīnu Bentley Continental GT3, kas papildus reālām sacīkšu sacīkstēm var pārvietoties pa koplietošanas ceļiem.

Atkritumu Ford krājumi Amerikāņu autobūves koncerns Ford plāno samazināt savu daļu Mazda aktīvos.

Lietotāju komentāri:
Komentāri, izmantojot sociālo tīklu VKontakte:
VK komentāru widget

Materiālu atkārtota izdrukāšana un kopēšana no mūsu resursa ir atļauta tikai ar norādi uz aktīvu indeksētu hipersaiti uz mūsu vietni!