Piekļuve vietnei

Aizmirsi savu paroli?
 Balsot!
Любимая марка автомобиля

 

 Dalieties ar draugiem!
Vai jums patīk publicētais materiāls? Kāpēc jūs to nedalīsit ar draugiem, raksta pievienošana sociālajām grāmatzīmēm ir ļoti vienkārša, vienkārši noklikšķiniet uz tālāk redzamajām ikonām!

Reklāma

Atkritumu Ford krājumi

Ievietots: work
25 февраль 2023 17:53
163
Amerikāņu autobūves koncerns Ford plāno samazināt savu daļu Mazda aktīvos. Tuvākajā laikā aizjūras investors grasās atdot japāņiem astoņus procentus no viņa akcijas. Šajā gadījumā viņam būs tikai trīs procenti.

Neviena no pusēm pagaidām nav komentējusi šāda biznesa manevra iemeslus. Taču nozares speciālistiem ir aizdomas, ka Ford vajag naudu tikai paša ražošanai, lai gan krīzes kulminācija līdz ar pilnīga uzņēmuma bankrota draudiem, šķiet, ir pagājis, taču zaudējumu dēļ amerikāņu autorūpniecība vēl nav pienākusi. ārā. Ford Motor Company kļuva par Mazda akcionāru tālajā 70. gadu beigās, tad tas sāka starptautiskās paplašināšanās politiku. Līdz 90. gadu vidum amerikāņiem jau piederēja trešdaļa no Japānas zīmola aktīviem - abi uzņēmumi aktīvi apmainījās ar tehnoloģijām. Taču 2008. gada grūtības lika Fordam uzreiz atbrīvoties no vairāk nekā puses no šiem vērtspapīriem, un kopš tā laika tā īpatsvars nepārtraukti samazinās. Iespējams, slavenajam uzņēmumam kādreiz nāksies pārkvalificēties un sākt ražot, teiksim, tehniskās apskates iekārtas, kas var ietvert dinamometru, dūmu mērītāju, skaņas līmeņa mērītāju vai citus.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Atgriezties

Vietnes sadaļa: LV / Autozinas

Mēs arī iesakām:
Citykar Wuling Nano EV gatavojas izlaišanai Jaunā pilsētas automašīna Wuling Nano EV gatavojas masveida ražošanai. Automašīna ir kompakta trīsdurvju ar elektrisko piedziņu. Tajā pašā laikā modelim būs jākonkurē ar Mini EV, kā arī Nano EV, kas ļoti labi darbojas mūsdienu Eiropas tirgū.

Nākotnes automašīna: saviļņojumi trasē un ekrānā Jaunajā digitālajā laikmetā mums nav jāpamet savas mājas, lai uzzinātu par jauniem notikumiem vai piedalītos tajos.

Volvo un Nvidia, lai izstrādātu savu autopilotu Pazīstamā zviedru kompānija Volvo un amerikāņu kompānija Nvidia jau sen sadarbojas augsto tehnoloģiju jomā. Pirmais sadarbības līgums tika parakstīts tālajā 2016. gadā, taču šobrīd autopilotācijas jomā sākas jauns kopīgas attīstības laikmets, kas nākamajos gados sola pilnīgi jaunu tehnoloģiju līmeni.

Skoda Kodiaq ir piedzīvojis vēl vienu modeli Skoda regulāri atjaunina savu modeļu klāstu un to regulāri atjaunina. Un tagad viens no uzņēmuma flagmaņiem, Skoda Kodiaq krosovers, ir ticis atjaunināts, kas saņēma ne tikai kosmētiskas izskata izmaiņas, bet arī pāris dzinējus un citas patīkamas inovācijas.

Honda EV-Ster konceptauto Honda Tokijas autoizstādē prezentēja elektrisko konceptauto Honda EV-Ster. Mūsdienās globālajā autobūves nozarē vēlme pēc videi draudzīguma liecina par labu gaumi. Neskatoties uz to, ir kritēriji, pēc kuriem elektromobiļi joprojām ir zemāki par konkurentiem ar benzīna dzinējiem. Tas neietver uzlādes laiku.

Lietotāju komentāri:
Komentāri, izmantojot sociālo tīklu VKontakte:
VK komentāru widget

Materiālu atkārtota izdrukāšana un kopēšana no mūsu resursa ir atļauta tikai ar norādi uz aktīvu indeksētu hipersaiti uz mūsu vietni!